علی بابایی فرماندار کرمان به همراه تعدادی از مدیران شهرستان به بخش شهداد سفر کرد .وی در این سفر یکروزه ابتدا در مسجد روستای پشوئیه حاضر شد و پس از شنیدن مشکلات و مسائل روستا از زبان مردم هماهنگی و دستورات لازم جهت رفع مشکلات مربوطه را صادر و از مدیران خواست تا با همت مضاعف نسبت به رفه آن اقدام نمایند. در ادامه با حضور در محل حضور اردوهای جهادی از انها تقدیر نمود.و گفت:این که انسان بدون چشم داشت مادی بدور از رفاه و امکانات در منطقه ای محروم در جهت عمران و آبادی تلاش کند چیزی جز حرکت جهادی و انقلابی نیست.
فرماندار کرمان از یکی از مدارس بخش نیز بازدید نمود.وی ضمن بررسی وضعیت تحصیلی دانش آموزان پای صحبت مسئولان آموزش و پرورش و معلمان و مدیران بخش نشست .
بابایی در این سفر یکروزه به همراه امام جمعه اندوهجرد،روسای ادارات آب،مخابرات،بنیاد مسکن،جهاد کشاورزی،منابع طبیعی،راه و شهرسازی و بخشدار شهداد از روستای جهر بازدید نموده و به صورت چهره به چهره با مردم دیدار داشت.به گزارش روابط عمومی فرمانداری کرمان،از جمله مهمترین مسائلی که در این سفر بررسی گردید می توان به آسفالت 3کیلومتر راه روستایی،رفع مشکلات آب شرب که قبلا به صورت خودگردان بوده و تامین زمین مورد نیاز ساخت و ساز جوانان بخش اشاره نمود.
روابط عمومی فرمانداری