علی بابایی فرماندار کرمان در دیدار سرهنگ پورامینایی فرمانده انتظامی شهرستان با وی گفت :
احساس امنیت از مهمترین نیازهای یک جامعه است .
در این دیدار که توسط سرهنگ پورامینایی به همراه شماری از پرسنل به مناسبت هفته دولت انجام شد، فرماندار کرمان با قدردانی از تلاش های شبانه روزی پرسنل خدوم انتظامی در تأمین امنیت شهرستان با اشاره به ارتباط توسعه و شکوفایی اقتصادی با امنیت ابراز داشت :
تنها در بستر امنیت است که رشد، پیشرفت و توسعه ممکن می شود، اگر دولت بتواند به وظایف خویش عمل کند و خدمتی به مردم ارائه نماید قطعا در بستر امنیتی است که نیروی انتظامی ایجاد کرده است . 
وی امنیت را یکی از مؤلفه های مهم و لازم در سرمایه گذاری های اقتصادی به ویژه بخش خصوصی برشمرد و با تأکید بر تأثیر امنیت در سرمایه گذاری های شهرستان کرمان که باعث اشتغال و شکوفایی اقتصادی شده را مرهون تلاش های پرسنل انتظامی ذکر کرد .
فرماندار کرمان افزود :
اگر امروز با افتخار عرض می کنیم که طی یکسال گذشته تعداد220 پروژه ریز و درشت با اعتبار حدود 2100 میلیارد تومان در حوزه های مختلف اجرا شده، قطعا نقش نیروی انتظامی بواسطه تامین امنیت و نظم مورد نیاز آن کمتر از نقش مجریان طرح ها نیست .
رئیس شورای تأمین شهرستان کرمان حوزه کار پرسنل انتظامی را بسیار گسترده و انجام آن را دشوار دانست و اظهار داشت:
ما به مشکلات، کمبود امکانات و بودجه نیروی انتظامی واقف هستیم، اینکه ما در شرایط شیوع بیماری کرونا، تحریم های ظالمانه و مشکلات اجتماعی ناشی از آن مشکل امنیت نداریم و بحمدالله همه شهروندان از این حیث راضی هستند، قطعا نتیجه فداکاری و ایثار شما عزیزان است .
سرهنگ پورامینایی فرمانده انتظامی شهرستان کرمان نیز در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره دولتمردان شهید و تبریک هفته دولت، برای فرماندار آرزوی توفیق کرد .