در جریان سفر حضرت آیت ا... رئیسی ریاست محترم جمهور و هیأت دولت به استان کرمان، دکتر وحیدی وزیر محترم کشور ضمن ادای احترام به مقام سیدالشهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی، با خانواده شهیدان حمیدرضا مظهری‌صفات، علیرضا مظهری‌صفات و شهید حسین صادقی هم دیدار و گفتگو کرد.
وی پیش از این دیدار و زیارت مزار سردار دلها و یار وفادارش حاج حسین پورجعفری به زیارت شهدای حادثه تشییع شهید سلیمانی رفت و سپس با بازدید میدانی از گلزار شهدای کرمان، طرح جامع ساماندهی گلزار را با حضور معاون توسعه عمران شهری و روستایی وزارت کشور، معاون عمرانی استاندار کرمان، فرماندار و شهردار کرمان بررسی کرد.
وزیرکشور با اشاره به فرارسیدن سومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی و استقبال میلیونی زائران مزار مطهر آن شهید والامقام بر حل مسائل و مشکلات گلزار شهداء به ویژه تعریض معابر، همسطح‌سازی گلزار، احداث پارکینگ، سرویس های بهداشتی و سایر امکانات رفاهی تأکید .
دکتر وحیدی وزیر محترم کشور و نماینده ویژه ریاست جمهوری در بازدید میدانی از سطح شهر کرمان از آرامستان جدید شهر، کارگاه احداث پل شهدای خلبان، پارکینگ خودروهای توقیفی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، کمپ ترک اعتیاد سازمان بهزیستی، کمپ ترک اعتیاد کرامت (ماده 16) و همچنین حاشیه شهر کرمان (شهرک شهید همت) بازدید کرد، در این بازدید دکتر پورارباهیمی و دکتر زاهدی نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، دکتر بابایی فرماندار کرمان و شماری از مسئولین دستگاه های اجرایی استان و شهرستان وی را همراهی کردند.
در پایان، وزیر محترم کشور با حضور در فرمانداری در دیدار حضوری با مردم شریف کرمان ضمن استماع مسائل و مشکلات مطروحه شهروندان ضمن پیگیری نسبت به رفع آنها دستورات لازم صادر کردند .