سفر علی بابایی فرماندار کرمان به همراه دکتر زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و شماری از مسئولین ادارات شهرستان به بخش چترود با هدف بازدید و دیدار با اهالی روستاها و بحث و بررسی پیرامون مسائل و مشکلات موجود و همچنین افتتاح چند پروژه عمرانی .
 فرماندار کرمان و هیأت همراه در این سفر ضمن بازدید از روستاهای بی بی حیات، کریم آباد آبنیل، سرآسیاب شش، پای سیب، رحیم آباد و شهر کاظم آباد، طی نشستی با اهالی روستای بی بی حیات ضمن استماع مسائل و مشکلات مطروحه توسط اهالی به بررسی مشکلات جهت رفع آنها پرداختند .
در حاشیه این سفر علی بابایی فرماندار کرمان با اشاره به سفرهای دوره ای از بخش های شهرستان کرمان ضمن قدردانی از استاندار گرامی و نمایندگان محترم مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت : این سفرها با نیت و هدف بررسی و مسائل مشکلات مجموعه بخش های شهرستان انجام میشود، با گذشت بیش از چهار دهه از انقلاب اسلامی و انجام خدمات گسترده ای که در طول این سال ها صورت گرفته، هنوز کمبودها و مشکلات زیادی وجود دارد .
دکتر بابایی با تأکید بر این نکته که هرچه بخواهیم کار کنیم جای کار وجود دارد، بخشی از مشکلات را نتیجه کمبود اعتبارات و بخش دیگری از آنها را در ادامه کارهای صورت گرفته که به دلایلی چون فرسودگی محورهای مواصلاتی یا شبکه های توزیع آب و برق و ... و همچنین افزایش جمعیت به تناسب 4 دهه گذشته برشمرد و ابراز داشت : برخی از مسائل و کمبودها را می توان به تناسب زمانی و به روز بودن با پیشرفت علم و افزایش جمعیت نسبت داد، قطعاً هر طرح و پروژه اجرایی از پروژه های گازرسانی، مخابراتی، آب و برق تا مسائل بهداشتی و ... هر کدام نیاز به وجود زیرساخت های مورد نیاز خود، نیروی انسانی متخصص و ... سایر شرایط دارد.
دکتر بابایی ادامه داد: اما این دلیل و توجیه بر کاهلی برای مسئولین نیست، لذا در هر بازه زمانی به تناسب پیشرفت علم و نیاز مردم به خدمات برای هر مسئولی کار وجود دارد .
فرماندار کرمان کمبود آب شرب، مشکل محورهای مواصلاتی و مباحث عمرانی را از عمده مشکلات مطروحه توسط اهالی روستاها ذکر کرد.
در این سفر هفت هزار متر مربع آسفالت معابر روستای کریم آباد آبنیل و دوازده هزار متر مربع معابر روستای سرآسیاب شش با مجموع اعتباری بالغ بر3 میلیارد و 600 میلیون تومان و همچنین سنگ فرش معابر روستای پای سیب با اعتبار معادل 486 میلیون تومان به بهره برداری رسید .