پیام علی بابایی فرماندار کرمان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ ملتها آمیخته با فراز و نشیب‌هایی است که تعیین‌کننده سرنوشت، راهنمای آینده و سازنده فرهنگ آن ملتها محسوب می شوند. نظام جمهوری اسلامی ایران به رهبری خمینی کبیر (ره) و ایستادگی و جانفشانی فرزندان فداکار این مرز و بوم، حرکتی را آغاز کرد که پایه گذار شیوه ای نوین از حکومت داری و مردم سالاری در جهان قرن بیستم گردید و برای به ثمر نشستن و تداوم آن فصلی از عزت و غیرت گشوده شد به نام شهادت. در این بین، شهادت دو شخصیت برآمده از جریان اصیل انقلاب، شهیدان رجایی و باهنر الگوی راه و مسیر حرکتی را فراروی ملت ایران باز کرد که تا کنون ادامه داشته و ثمره آن بالندگی و عظمت روزافزون ایران اسلامی است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد این عزیزان و شهدای سرافراز نظام شکوهمند اسلامی این هفته را که در تقویم ایران اسلامی مزین بنام هفته دولت و نیز مصادف با آغاز کار دولت جدید گردیده تبریک عرض می نمایم.
همچنین روز کارمند را به کارمندان عزیز که سرمایه های اصلی دولت و از مهمترین و اثربخش‌ترین الزامات پیشرفت و توسعه کشور به شمار می روند تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید که با همکاری و همراهی یکدیگر بتوانیم در مسیر رشد و اعتلای نظام و نیز عینیت بخشیدن به خدمت صادقانه کوشا باشیم.
 
علی بابایی فرماندار کرمان