محمدعلی توحیدی فرماندار کرمان در کارگروه شورای هماهنگی و ترافیک شهرستان کرمان که به مشکلات ترافیکی شهرهای ماهان و راین اختصاص داشت ماهان را از حیث جمعیت و گردشگری در شهرستان ، اولین شهر بعد از کرمان دانست و افزود :  ماهان بخشی از بار جمعیتی کرمان را در ایامی از هفته بر دوش می کشد لذا باید زیرساختهای لازم برای پذیرفتن این حجم از جمعیت را درآن ایجاد کرد.
وی ادامه داد : فعالیت های عمرانی برای تسهیل در زندگی مردم است باید پروژه ها و طرح ها نیز با همین رویکرد اجرا شوند این موضوع به طور خاص در طرح های ترافیکی و جاده ای باید با دقت بیشتری انجام شوند تا مبادا طرحی که بنا بوده برای سهولت در کار مردم باشد موجبات دردسر و ناراحتی بیشتر شود و یا خدای نکرده سبب بروز حادثه یا مصیبتی برای ایشان شود.
توحیدی از اداره حمل و نقل و پایانه ها و پلیس راهنمایی و رانندگی خواست تا مشکلات مربوط به مسائل ترافیکی ورودی شهر ماهان را هر چه سریعتر بررسی و مرتفع نمایند.
فرماندار کرمان ضمن تاکید بر نصب ، ترمیم و تکمیل علائم راهنمایی و رانندگی در جاده های شهرستان خاطرنشان کرد : علائم هشداردهنده و تابلوهای راهنمایی در تعدادی از مسیرهای روستایی به اندازه کافی وجود ندارد اهمیت این راه ها و مسیرها کمتر از مسیرهای شهری نیست دهیاران هم در محدوده طرح هادی روستا به این موضوه توجه بیشتری داشته باشند.