به گزارش روابط عمومی فرمانداری کرمان محمدعلی توحیدی فرماندار کرمان به اتفاق بخشدار مرکزی و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان در بازدید از روستاهای چشمه گز  ، استخروئیه و بوج بخش مرکزی ضمن دیدار با مردم از نزدیک در جریان روند پیشرفت برخی از طرح های عمرانی و مسائل و مشکلات این مناطق قرار گرفت .
توحیدی در بازدید از روند آبرسانی به روستاهای استخروئیه و بوج با بیان اینکه آبرسانی به روستاهای استخروئیه و بوج مراحل پایانی خود را طی می کند ابراز امیدواری کرد در ایام دهه مبارک فجر شاهد افتتاح این پروژه باشیم تا مردم خوب و عزیز روستاهای استخروئیه و بوج از نعمت شبکه آب آشامیدنی سالم برخوردار باشند .
فرماندار کرمان پس از بازدید از مراحل احداث جاده اسخروئیه از سمت کوه باداموئیه دلیل تأخیر در این پروژه را عدم تأمین اعتبار و منابع مالی مورد نیاز اعلام کرد و گفت : به محض رفع مشکل و تخصیص اعتبار لازم و پرداخت دیون پیمانکار انشاءا... ظرف مدت کوتاهی پروژه کامل و به بهره برداری خواهد رسید .
وی همچنین از طرح های اقتصاد مقاومتی روستای چشمه گز نیز بازدید کرد و اقدامات انجام شده در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی را مطلوب ارزیابی نمود .
در این سفر آسفالت معابر روستای چشمه گز به مساحت 1850 مترمربع و اعتباری بالغ بر شصت میلیون تومان که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اجرا شده افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .
در پایان در نشست فرماندار کرمان با مسئولین آموزش و پرورش ناحیه 2 ، مرکز بهداشت شهرستان ، مسئولین محلی و همچنین حاجی باقری از خیرین شهرستان رفسنجان درخصوص مسائل و مشکلات مدارس ابتدایی و متوسطه اول و خانه بهداشت روستا بحث و تبادل نظر شد و از نمایندگان موقوفه حاجی باقری درخواست کردند به دلیل اینکه تعداد کثیری از اهالی روستا تحت پوشش موقوفه وی می باشد نسبت به رفع نواقص مذکور مساعدت نمایند ، مسئولین آموزش و پرورش ناحیه 2 و مرکز بهداشت شهرستان نیز در ارتباط با رفع بخشی از کمبودها قول همکاری و مساعدت دادند .