فرماندار کرمان : امنیت در رأس خدمات دولت است و سپاه در این رابطه نقش بسیار مهمی ایفا نموده است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری کرمان محمدعلی توحیدی فرماندار کرمان در دیدار فرمانده و جمعی از مسئولین ناحیه حضرت رسول (ص) سپاه شهرستان کرمان که به مناسبت هفته دولت صورت پذیرفت با اشاره به خدمات زیادی که سپاه انجام داده است گفت : امنیت در رأس خدمات دولت است و سپاه در این رابطه نقش بسیار مهمی ایفا نموده است.
وی افزود : با وجود مشکلات زیاد به لطف خداوند و تدبیر و درایت رهبری معظم انقلاب و با همکاری نیروهای نظامی و انتظامی به ویژه سپاه و مرزبانان دلیرمان درکشورامنیت برقراراست.
توحیدی ادامه داد : کلیه اقداماتی که دولت انجام می دهد و خدماتی که ما به آنها افتخار میکنیم در سایه امنیت امکان پذیر است اگر امنیت در کشور نباشد هیچ کدام از خدمات نظام به چشم نمی آید.
وی ابراز داشت : اینکه ما با افتخار اعلام می کنیم 95 درصد مردم کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند به سبب امنیتی است که در سایه اش از حوزه مشترک ایران و قطر و از پارس جنوبی بدون هیچ مشکلی این گاز منتقل می شود. یا اینکه در دورترین نقاط مرزی خدمات پزشکی ،آموزشی و ...ارائه می شود همه از برکات نظام و امنیت موجود درکشور است. لذا امنیت شاه بیت خدمات دولت به شمارمیرود.
رئیس شورای تامین شهرستان با اشاره به اینکه بسیج و سپاه متعلق به حزب و گروه خاصی نیست گفت : بسیج متعلق به نظام و ازمتن مردم است. بسیج شجره طیبه و فرزند نظام است و گستره ی وسیع آن همه را شامل می شود همه در آن فعالیت می کنند و و همه جناح های سیاسی در بسیج جا شرکت دارند اینها موفقیت های نظام است.
فرماندار کرمان با بیان خدماتی که درحوزه عمرانی درشهرستان کرمان صورت پذیرفته گفت : به لطف خداوند درحوزه عمرانی اقدامات بزرگی در شهر کرمان صورت پذیرفته تقاطع های غیرهمسطحی که در حال انجام است به همت قرارگاه خاتم و تلاش برادران سپاه در حال پیشرفت است. پروژه هاییکه به جرات میگفت در تاریخ شهرکرمان همزمانی اجرای این تعداد پروژه بی نظیر است.
وی اضافه کرد : استان کرمان با وجود کویری و خشک بودن ، انسان های بزرگی تحویل کشور داده است ، در حوزه سیاست دولتی نیست که فردی از کرمان در کابینه آن نباشد در حقیقت کرمان به اندازه وسعتش در سطح مدیریت کلان مدیر دارد.
فرماندار کرمان در ادامه اظهار داشت : بسیاری از مدیران تجربه ی مدیریت و آزمون اولیه مدیریت شان حاصل حضورشان در سپاه بوده است قوام کارشان مربوط به دوره ای است که در سپاه فعالیت می کردند. سپاه در زمان جنگ در بحث مدیریت بسیار حساس عمل میکرد و واقعاً هم نیرو پرورش می داد هم اکنون هم بسیاری از وزرا و معاونین ، وابسته به بسیج و سپاه هستند.   در جنگ ، نیروهای بسیجی هم هدایتشان را سپاه برعهده داشت اغلب نیروهایی که در حال حاضر کارهای سخت را در کشور اداره می کنند به بسیج و سپاه برمی گردند .رشد و بالندگی و شکل گیری آنها از سپاه بوده است.
توحیدی با اشاره به شعار سال اظهار داشت : راهی جز تقویت اقتصاد مقاومتی و بالا بردن بنیه اقتصادی مردم نداریم و به فضل خدا آینده خوب و روشنی در انتظار کشور است دولت ، بسیج ، سپاه و همه اقشار مردم به صحنه آمده اند و به یاری خدا نتیجه خواهیم گرفت .