مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۸/۱۴

ساختار بروکراتیک اداری از موانع پیشرفت کشور

 جلسه رفع موانع تولید با حضور شماری از مسئولین دستگاه های اجرایی  به ریاست علی بابایی فرماندار کرمان تشکیل شد .
علی بابایی فرماندار کرمان در این جلسه که بصورت فوق العاده باموضوع کشتارگاه دام کرمان تشکیل شدگفت: امروز کشور نیاز مبرمی به تولید دارد تنها با تولید است که می توان از چالش ها ی اقتصادی عبور کرد، لذا یکی از اصلی ترین راههای تحقق دیدگاه رهبر معظم انقلاب در زمینه مانع زدایی از تولید همکاری و هم افزایی دستگاههای متولی است.
وی افزود: زمانی که تولید کننده در این ساختار بروکراتیک پر پیچ و خم اداری دچار بی انگیزگی، هدر رفت زمان، انرژی و سرمایه می شود نباید انتظار پیشرفت و توسعه اقتصادی کشور را داشت.
دکتر بابایی با اشاره به کشتارگاه دام از آن بعنوان یکی از واحدهای تولیدی فعال و پرتلاش شهرستان کرمان یاد کردو اظهار داشت : این کشتارگاه با مدیریت بخش خصوصی در حال تولید و توزیع درصد بالایی از گوشت مصرفی مورد نیاز شهرستان است، با توجه به حجم تولید، رفع نیاز بازار و همچنین تعداد سیصد نفر نیروی کار این واحد تولیدی، شایسته است اداراتی که مرتبط با فعالیت این واحد هستند در جهت رفع مشکلات آن با دید جامع و کامل به قضیه نگاه و تلاش کنند.
وی ادامه داد: اگر مسئولین دولتی همکاری لازم را با تولید کنندگان بخش خصوصی نداشته باشند باید پاسخگوی بیکاری ، تورم و تبعات اجتماعی ناشی از آن باشند .
فرماندار کرمان با تأکید بر این نکته که این پتانسیل در بین ادارات شهرستان کرمان وجود دارد تصریح کرد: دستگاه های اجرایی بایستی با هم افزایی و هم اندیشی مضاعف گره از کار تولید و اشتغال شهرستان باز کنند، موضوعی که دستور مقام معظم رهبری و دولت و مطالبه مردم است.


منبع : فرمانداری کرمان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲