مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۸/۰۷

برگزاری مراسم تجلیل از خانواده معظم شاهد و ایثارگر فرمانداری

علی بابایی فرماندار کرمان در مراسم تجلیل از خانواده شهدا و ایثار گر فرمانداری اظهار داشت:هر چه داریم از جانفشانی های شهدا و ایثار گران و صبر و استقامت خانواده های بزرگوار ایشان است.
 تکریم و تعظیم از مقام شامخ شهدا یک وظیفه و ضرورت غیرقابل‌انکار است، شهدا با الگو گرفتن از  امام حسین علیه‌السلام درس فداکاری، وفاداری، ازخودگذشتگی و شجاعت، شهامت و صداقت آموختند.
وی گفت : تعداد زیادی از کارمندان فرمانداری جزء جانبازان،آزاگان و ایثارگران و خانواده محترم شهدا هستند.که  حضور در کنار این بزرگواران  باعث افتخار ومباهات است.
 فرماندار کرمان با بیان اینکه عظمت، استقلال و سرفرازی امروزه ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدا ی عزیز ما ومرهون دلاوری رزمندگان و ایثارگران هشت دفاع مقدس و صبر و شکیبایی فرزندان عزیز این مرز و بوم است؛ برلزوم صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی با تاثیر پذیری از ان اسوه و همچنین با قرارگیری در کنار صبر و شکیبایی خانواده های شهدا،جانبازان و ایثارگران تاکید کرد.وی وظیفه خود و مجموعه مدیریت فرماندای را ارج گذاشتن به مقام شامخ شهدا و احترام گذاشتن به یادگاران هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد.
در این جلسه با اهدای لوح یادبود و شاخه گل از همکاران و خانواده ایشان تقدیر بعمل آمد.
روابط عمومی فرمانداری کرمان


منبع : فرمانداری کرمان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲