مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۹/۰۶

بسیج همواره در کنار مردم و مدافع نظام و انقلاب بوده است

به مناسبت هفته بسیج علی بابایی فرماندار کرمان با رئیس سازمان بسیج ادارات استان و فرمانده ناحیه مقاومت حضرت رسول (ص) شهرستان کرمان دیدار  کرد.

وی در دیدار با سرهنگ بامری رئیس سازمان بسیج ادارات استان ضمن تبریک هفته بسیج گفت : بسیج در تمامی عرصه ها منطبق با سیاست های نظام جمهوری اسلامی حضور دارد .

بابایی با اشاره به شکل گیری و راه اندازی نهادهای انقلابی توسط امام راحل (ره)، بسیج و سایر نهادهای انقلابی را حاصل دوراندیشی معمار کبیر انقلاب اسلامی دانست و افزود : بسیج برآمده از دل جامعه و مردم است و در طول 4 دهه انقلاب حقانیت خود را با حضور در صحنه های مختلف با هدف حل مشکلات مردم به اثبات رسانیده و همواره در کنار مردم و منطبق با سیاست های نظام مدافع انقلاب بوده است .

فرماندار کرمان با اشاره به رشادت ها و خدمات ارزنده بسیج و بسیجیان از زمان تشکیل تا حضور در جنگ تحمیلی و  پس از آن ابراز داشت: بسیج بار زیادی از مشکلات کشور را به دوش می کشد، در دوران دفاع مقدس، بسیجیان با حضور در جبهه ها سرنوشت جنگ را عوض کردند و بعد از جنگ نیز با فعالیت در سایر عرصه ها اعم از جنگ فرهنگی و نرم ، جنگ اقتصادی و ... به دشمنان اجازه ندادند به اهداف پلید خود برسند .

وی شرایط کشور در مبارزه با ویروس کرونا را بسیار حساس توصیف کرد و  اظهار داشت : بسیج همواره پای کار بوده و در شرایط فعلی که ویروس کرونا روزانه جان تعداد زیادی از هموطنان مان را می گیرد بسیج از همان ابتدا در کنار کادر درمانی قرار گرفت و از انجام هیچ کاری در مقابله با این ویروس منحوس دریغ نکردند .

وی با اشاره به طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در مقابله با ویروس کرونا اضافه کرد: در حال حاضر نیز بسیج در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با تمام ظرفیت به میدان مبارزه با ویروس کرونا ورود کرده و با همکاری کادر درمانی انشاء ا... شاهد موفقیت بزرگی در این عرصه خواهیم بود .

سرهنگ بامری رئیس سازمان بسیج ادارات استان نیز با قدردانی از فرماندار کرمان و همراهان گفت : همه ملت ایران بسیجی هستند و بسیبجی بودن فقط به یک کارت بسیج نیست، تفکر باید بسیجی باشد و این یعنی خدمتگزار  خوب برای مردم بودن .

وی افزود: کینه دشمنان نسبت به مردم و نظام تازگی ندارد، دشمن در صدد بی اعتمادی مردم نسبت به نظام و مسئولین هستند و تمام تلاش ما جلب اعتماد مردم با خدمت صادقانه به مردم است .

فرمانده بسیج ادارات استان با اشاره به کلام امام عزیز که تفکر بسیجی باید در جهان شکل گیرد افزود : بحمدا... امروز تفکر بسیجی در دنیا شکل گرفته و همین امر باعث افزایش کینه توزی دشمنان انقلاب شده است، امروزه بزرگترین مبارز با امریکا مردم هستند .

سرهنگ بامری با تأکید بر طرح شهید قاسم سلیمانی ابراز امیدواری کرد با حضور بسیجیان در کنار کادر درمان با کار جهادی این ویروس منحوس ریشه کن شود .

در ادامه فرماندار کرمان و همراهان با حضور در ناحیه مقاومت حضرت رسول(ص) در دیدار با سرهنگ سلطانی با تبریک هفته بسیج گفت : بسیج مایه افتخار است و همواره هرجا که مشکلی وجود داشته بسیج با هدف حل مشکل و خدمت به مردم با تمام ظرفیت و با جان و دل به موضوع ورود کرده است، از تأمین امنیت مردم گرفته تا سایر عرصه ها اعم از اقتصادی با بسیج سازندگی، فرهنگی و ... و در شرایط فعلی عرصه بهداشتی و مقابله با ویروس کرونا .

وی با اشاره به اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی در مبارزه با ویروس کرونا اظهار داشت : اگر نگاهی گذرا به مشکلات 4 دهه انقلاب بیندازیم حضور بسیج در حل مشکلات کاملاً قابل لمس است، از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا بسیج وارد صحنه شد و با همکاری با گروه های بهداشتی، اطلاع رسانی و ... از هیچ تلاشی دریغ نکرد، در حال حاضر نیز بسیج با طرح شهید سلیمانی با تمام ظرفیت به مسئله مقابله با ویروس کرونا ورود کرده است .

فرماندار کرمان اضافه کرد : طرح شهید سلیمانی طرحی امیدوار کننده در مبارزه با این ویروس است گرچه در ابتدا سختی هایی دارد اما انشاء... با اجرای دقیق و کامل طرح، در یک کار جهادی و شبانه روزی و قرار گرفتن بسیج در کنار کادر درمان زنجیره انتقال این ویروس را قطع خواهیم کرد.

سرهنگ سلطانی فرمانده ناحیه مقاومت حضرت رسول (ص) نیز در سخنانی گفت : از نگاه مقام معظم رهبری هر کس دلسوز نظام باشد سالی یک روز هم به صحنه بیاید بسیجی است .    

  وی با تأکید بر اینکه بسیج یک نهاد مردمی است و برآمده در دل مردم است ابراز داشت : نیازمندی نظام هر روز به بسیج بیشتر میشود، هرجا که نیاز بوده اعم از حوادث طبیعی سیل؛ زلزله و ... بسیج همیشه در صحنه حضور داشته است و درحال حاضر و شرایطی که ویروس کرونا ایجاد کرده بسیج با همه ظرفیت خود وارد شده و ما این را خدمت به مردم و یک وظیفه می دانیم .    


منبع : فرمانداری کرمان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲