مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۹/۰۳

پیام تبریک علی بابایی فرماندار کرمان به مناسبت هفته بسیج

بسم الله الرحمن الرحیم
"بسیج یعنی نیروی کارآمد کشور برای همه میدان ها"                           مقام معظم رهبری "حفظه الله"
بسیج مدرسه ی عشق ومکتب شاهدان وشهیدان گمنامی است که پیروانش برگلدسته های رفیع آن،اذان رشادت وشهادت سر داده اند ومجموعه ی باشکوهی از یگانگی،همدلی و هم صدایی را به نمایش گذاشتند تا جامعه را به سمت ارزش های والای اسلامی رهنمون سازند.
تفکر بسیج، حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های آن تنها محدود به زمان خاصی نبوده و در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است چه در گذشته باحضور در جبهه های جنگ تحمیلی تا مقابله با تهاجم فرهنگی و اقتصادی و اینک در نبرد بهداشتی و مقابله با ویروس کرونا همراه و همگام با سیاست های کلان کشور بوده اند.
بی شک ملت عزیز ایران اسلامی همواره قدردان خدمات بسیجیان بوده و هیچ گاه نقش این نیروی پرصلابت را در حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی به ویژه در دوران هشت ساله دفاع مقدس و در ادامه آن خنثی سازی توطئه های دشمنان از یاد نخواهند برد.
با تأسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که فرمودند : "بسیاری از پیشرفت ها و موفقیت های نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف، مرهون تفکر بسیجی است و  بسیج مجموعه ای است که دشمن را بیمناک و دوستان را امیدوار و خاطر جمع می کند "وظیفه ی تک،تک،ماست تا با ترویج و تبلیغ فرهنگ بسیجی در راستای گسترش و تقویت روحیه ی ایثار و از خودگذشتگی،مسیر اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی را هموار نماییم.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و ایثارگران بسیجی، فرا رسیدن هفته بسیج را به تمامی فعالان این عرصه که با خلوص نیت به ارایه خدمت می پردازند تبریک عرض می نمایم، امیدوارم در سایه همدلی و همراهی تمام نهادهای انقلابی و دستگاه های اجرایی برمحوریت رهنمودهای مقام معظم رهبری"مدظله"با هدف خدمت خالصانه به مردم شاهد رشد و بالندگی همه جانبه شهرستان کرمان باشیم .
 
                                                                                                                                                                                      علی بابایی
                                                                                                                                                                                    فرماندار کرمان


منبع : فرمانداری کرمان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲