مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۶/۳۰

معرفی اعضای کمیته های هیأت انجمن های ورزشی شهرستان کرمان

فرماندار کرمان : امیدواریم ورزش شهرستان جایگاه اصلی خود را پیدا کند.
با حضور فرماندار ، رئیس هیأت انجمن های ورزشی استان، معاون امور هماهنگی ورزش شهرستانها و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، اعضای کمیته های هیأت انجمن های ورزشی شهرستان کرمان شدند.
فرماندار کرمان دراین مراسم با بیان اینکه شهرستان کرمان جایگاه واقعی خود را در بحث ورزش به دست نیاورده گفت : به رغم اینکه اکثر مدال آوران استان از شهرستان کرمان هستند لکن به دلیل قرار گرفتن در سایه ی اداره کل ورزش و جوانان، شهرستان کرمان نتوانسته آن چنان که شایسته است به ورزش و ورزشکاران رسیدگی کند ولی امیدواریم با ورود مدیریت جدید اداره ورزش شهرستان کرمان شاهد گسترش شاخص های ورزشی در شهر کرمان با کمک هیئت انجمنهای ورزشی شهرستان باشیم و با مشارکت هر چه بیشتر مردم در این مسیر گام برداریم.
وی افزود : جمعت بالا و وسعت زیاد مرکز استان و نیز سرریز جمعتی که از سایر شهرستانها در مرکز حضور دارند سبب شده است فقر امکاناتی که در مرکز استان وجود دارد نسبت به بسیاری از شهرستانهای استان بیشتر باشد.
بابایی ادامه داد : آنچه در موضوع ورزش مهم است این است که ورزش مردمی باشد و مدیریت و اداره آن هم برعهده مردم باشد که در حال حاضر هم با وجود هیأت های ورزشی این امر محقق شده است.
وی وظیفه دولت را حمایت از این هیأتها دانست و ابراز داشت : اگر بنا بود هیأتها با بودجه دولتی اداره شوند هزینه زیادی به دولت تحمیل می شد.
محمدحسین میرزایی رئیس هیأت انجمن های ورزشی شهرستان کرمان هم با بیان اینکه 48 کمیته و 50 رشته ورزشی در شهرستان کرمان فعالیت دارند اظهار داشت: وظیفه ما کشف و تبدیل استعدادهای بالقوه ورزشی و تلاش برای بالفعل نمودن آنهاست همانگونه که تا کنون ورزشکاران زیادی از این خطه موفق به کسب افتخارات ملی و جهانی شده اند.
در این جلسه احکام مسئولین کمیته های هیأت انجمن های ورزش شهرستان کرمان توسط فرماندار به ایشان داده شد.


منبع : فرمانداری کرمان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲