مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۳/۲۶

نشست ۴ ساعته علی بابایی فرماندار کرمان با مسئولین هیأت های ورزشی کرمان

بررسی مسائل و مشکلات هیأت های ورزشی در نشست 4 ساعته علی بابایی فرماندار کرمان با مسئولین مربوطه 
علی بابایی فرماندارکرمان در نشست  با مسئولین هیأت های ورزشی ضمن تأکید بر تأثیر ورزش در سلامت جامعه خواستار ترغیب و تشویق بیشتر مردم به ورزش شد و گفت:
باید از تمامی ظرفیت های ممکن در راستای تشویق مردم به ورزش استفاده کرد، گاهی اوقات حتی با دراختیار قرار دادن برخی وسایل ورزشی ساده مانند توپ، راکت تنیس و... می توان اینکار را انجام داد .
وی افزود : امروزه بایستی برای ترغیب مردم به ورزش اعتبار گذاشت و از تمامی پتانسیل های ممکن در این راستا استفاده کرد،اگر اینکار را نکنیم بایستی چندین برابر آن را برای سایر حوزه ها از جمله دارو و درمان و بیمارستان و ... اختصاص داد .
فرماندار کرمان اضافه کرد :
دستگاه های اجرایی بعضاً ردیف اعتباری محدودی دارند که با هماهنگی فرمانداری اعتبارات تخصیص می یابد، بطور مستقیم نیز نمی توان منابع مالی در اختیار هیأت های ورزشی قرار داد چون مجرای قانونی در این خصوص وجود ندارد اما برخی دستگاه ها مانند شهرداری ها و دهیاریها شرایط لازم حمایت از هیأت های ورزشی را دارند که بعضاً تا حد توان حمایت های لازم را انجام می دهند.
وی با تأکید بر استفاده از سایر ظرفیت ها ازجمله ظرفیت خیرین و دستگاه های اجرایی افزود :
در سطح شهر اماکن و سوله های خالی زیادی تحت مالکیت دستگاه های اجرایی وجود دارد که سال ها بلااستفاده مانده اند، هیأت ها این اماکن را شناسایی و لیست آنها را با هدف مورد استفاده در اختیار فرمانداری قرار دهند، ما با پیگیری و هماهنگی با دستگاه مربوطه تمام تلاشمان را جهت واگذاری مدت دار به هیأت خواهیم کرد .


منبع : فرمانداری کرمان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲