مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۳/۱۳

۴ سمن عضو ستاد ساماندهی ورزش و جوانان می شوند.

علی بابایی فرماندار کرمان در نشست با مدیر ورزش و جوانان شهرستان و تعدادی از مسئولین سمن های ورزشی شهرستان با بیان اینکه در حوزه جوانان جا برای کار زیاد وجود دارد گفت : باید در حوزه جوانان حرکت ها جدی تر و با شتاب بیشتری صورت پذیرد .
وی افزود : یکی از دلایل ادغام دو سازمان جوانان و تربیت بدنی در اداره کل ورزش و جوانان به لحاظ وابستگی و ارتباط بیشتر جوانان با مقوله ورزش است لکن گاهی موضوع جوانان در این بحث کم رنگ تر از بحث ورزش دیده میشود و شاید یکی از دلایلی که این اداره را ملزم به دعوت از مسئولین تعدادی از سمن ها در جلسات و تصمیم گیری های این مجموعه کرده پُر کردن همین کمبود و ضرورت  استفاده بیشتر از نظرات جوانان و پرداختن به مسائل و دغدغه های آنان است .
فرماندار کرمان از مدیر ورزش و جوانان شهرستان خواست تا برنامه منسجم و منظمی برای جلسات و برنامه های سال جاری تدوین و آن را به دقت پیگیری و اجرا نماید .
وی افزود : باید نیازها را واقع بینانه دید و با ابتکار، خلاقیت و رویکردهای جدید کار را دنبال کرد نه فقط برای رفع تکلیف، کار بایستی عملیاتی پیگیری شود تنها با برگزاری جلسات و تصویب تصمیمات خروجی مناسبی حاصل نخواهد شد .
بابایی ابراز داشت : اداره ورزش و جوانان باید بانک اطلاعات جامعی از مخاطبین خود داشته باشد تا براساس آن بتوانند هدفمند تصمیم گیری و اقدام نماید .
وی با تأکید بر داشتن نگاه همه جانبه به بحث جوانان گفت : مسائل و موضوعات مربوط به جوانان بسیار گسترده و در زمینه های مختلف است باید برنامه ها متناسب با نیازهای هر گروه تدوین شود لذا باید نیازهای جوانان اعم از دختر و پسر، مجرد و متأهل، مباحث مربوط به ازدواج، اشتغال، موضوعات روحی، روانی، معنوی آنها متناسب با رده های سنی مختلف، مسائل و مشکلات زوج های جوان، آموزش هایی که برای ادامه زندگی و مادر و پدرشدن نیاز دارند، همه باید احصا و حوزه بندی شده، خلاءها مشخص شوند و برای رفع آنها برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت تهیه و اجرا شود .
رفیع زاده مدیر ورزش و جوانان شهرستان کرمان هم ضمن معرفی سمن هایی که بنا شد در جلسات آتی حضور داشته باشند گفت : نزدیک به 60 سمن در حوزه ورزش و جوانان در سطح شهرستان کرمان مجوز دریافت نموده اند که در حوزه های مختلف اعم از آموزش، ازدواج، آسیب های اجتماعی، ورزش همگانی، فرهنگ و هنر ، مشاوره ، روانشناسی و ... فعالیت می کنند .
وی افزود: شهرستان کرمان جزء شهرستان های برتر استان در زمینه برگزاری منظم جلسات ستاد ساماندهی ورزش و جوانان بوده است .


منبع : فرمانداری کرمان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲