مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۱۰/۲۸

۴۶۸ شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه کرمان و راور نهایی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کرمان، علی بابایی فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان با بیان اینکه تعداد 468 شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه کرمان و راور نهایی شد، گفت: 468 صندوق اخذ رأی ثابت و سیار در شهرها و روستاهای شهرستان های کرمان و راور آراء مردم را در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی جمع آوری خواهند کرد.
وی با بیان اینکه در این دوره تعداد شعب اخذ رای نسبت به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزایش داشته است، عنوان کرد: در دوره قبل 441 شعبه در حوزه انتخابیه کرمان و راور کار اخذ رأی را انجام می داد که با توجه به رشد جمعیت و توسعه مناطق مسکونی با تایید ستاد انتخابات استان و کشور و هیأت نظارت، 27 شعبه به آنها افزوده شد.
در ادامه علی سلاجقه معاون فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان ابراز داشت: از 468 شعبه، 282 شعبه در شهر کرمان، 44 شعبه در بخش مرکزی کرمان، 28 شعبه در شهر راور،  34 شعبه در بخش ماهان، 23 شعبه در بخش چترود، 15 شعبه در بخش راین، 16 شعبه در بخش گلباف، 18 شعبه در بخش شهداد و 8 شعبه در بخش کوهساران قرار دارد.
درخشان مسئول کمیته حقوقی ستاد انتخابات شهرستان کرمان هم ابراز داشت: دستورالعمل نحوه تبلیغات کاندیداها آماده است و پس از مشخص شدن افراد تایید صلاحیت شده طی جلسه­ای با کاندیداها به ایشان تحویل داده خواهد شد.
نادر ملایی معاون فرماندار و مسئول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات هم به تشریح اقدامات انجام شده در خصوص تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز برگزاری انتخابات پرداخت.
 


منبع : فرمانداری کرمان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲