مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۹/۰۷

بیش از ۴۵۰ شعبه در حال آماده شدن برای برگزاری انتخابات در شهرستان کرمان است

      به گزارش روابط عمومی فرمانداری کرمان محمد صادق بصیری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار در بازدید از ستاد انتخابات شهرستان کرمان با اشاره به حجم بالای کار برگزاری انتخابات در شهرستان کرمان ابراز داشت : مهیا کردن زمینه برگزاری انتخابات کار بزرگی است که دقت و تلاش زیادی نیاز دارد که با همت و زحمات دست اندرکاران و یاری پروردگار به نحو احسن و در خور مردم شریف ایران و کرمان برگزار خواهد شد .
وی ضمن تأکید بر تسلط مسئولین برگزاری انتخابات به قوانین و نحوه اجرای انتخابات افزود : یک فرماندار و بخشدار خوب بایستی به تمام جوانب کار انتخابات مسلط باشد تا اگر جایی مشکلی پیش آمد بتواند به راحتی آن را مرتفع کند .
رئیس ستاد انتخابات استان ضمن قرائت شیوه نامه ثبت نام کاندیداها خواستار اجرای دقیق مفاد آن شد .
در ادامه وفایی مدیرکل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری با بیان اینکه تیم منسجم و خوبی در فرمانداری کرمان شکل گرفته است گفت : درحال حاضر کار شکل گیری هیأتهای اجرایی فرمانداری و بخشداریها و نیز ثبت نام از کاندیداهای نمایندگی مجلس دو کار اصلی ستادهای انتخابات محسوب می شود اعضای ستاد و بخشداران باید تمام تلاش و همت خود را معطوف این امر نمایند .
وی با اشاره به تعداد بالای شعب اخذ رأی در شهرستان کرمان ابراز داشت : شهرستان کرمان به لحاظ وسعت و شعبه های زیاد اخذ رأی بیش از یک چهارم کار انتخابات استان را بر عهده دارد .
وفایی گفت : به رغم اینکه هر کدام از ما و شما یک نگاه سیاسی دارد آنچه مهم است این است که تمام تلاشمان را به کار بگیریم که بی طرفانه کار کنیم .
علی بابایی فرماندار کرمان هم ضمن ارائه گزارشی از اقدامات ستاد انتخابات شهرستان گفت : بیش از 450 شعبه در حال آماده شدن برای اجرای برگزاری انتخابات در شهرستان کرمان هستند  کلیه محلهایی که به عنوان شعب اخذ رأی در نظر گرفته شده است مورد بازدید و بررسی قرار گرفته و برای آنها چک لیست تهیه شده که بر اساس آن ایرادات و کمبودهای این مکانها در حال پیگیری و رفع شدن است .
وی خاطرنشان کرد باتوجه به اینکه تعدادی از شعبات رأی گیری در مساجد و حسینیه ها واقع شده اند به زودی جلسه ای با هیأتهای امنای مساجد و مسئولین اداره اوقاف و امور خیریه برگزار می کنیم تا مشکلات احتمالی بررسی شوند
بابایی اد امه داد : در انتخابات قبل پنج نقطه ی شهرستان ، انتخابات را به صورت آفلاین برگزار کردندکه با هماهنگی های صورت گرفته با مسئولین مخابرات در انتخابات پیش رو شاهد این موضوع نخواهیم بود .
وی اضافه کرد : تجهیزات ،کامپیوتر و برخی ملزومات از تعدادی از دانشگاهها و ادارات تهیه شده ، همچنین در بحث نیروی انسانی پیش بینی می شود بیش از 11 هزار نفر در این انتخابات دخیل باشند .
 


منبع : فرمانداری کرمان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲