مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۹/۰۶

علی بابایی فرماندار کرمان :

با پشتوانه ی مردمی موقعیت حساسِ انتخاباتِ پیشِ رو را با موفقیت پشت سر خواهیم گذاشت

علی بابایی فرماندار کرمان در جلسه ستاد انتخابات شهرستان کرمان با اشاره به آغاز ثبت نام کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در هفته آینده گفت : تمهیدات لازم به منظور ثبت نام داوطلبین دیده شده و فرمانداری کرمان مهیای برگزاری انتخاباتی سالم میشود.

وی افزود : ثبت نام از کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح روز یکشنبه دهم آذر تا ساعت 18 روز شنبه 16 آذر در فرمانداری کرمان انجام خواهد شد.

بابایی خاطرنشان کرد : بخشداران تلاش کنند در انتخاب اعضای هیات اجرایی، نمایندگان بخشدار و عوامل اجرایی، افراد بی غرض و سالمی را تعیین کنند تا بتوانیم شاهد برگزاری انتخاباتی دقیق و آرام باشیم.

وی با اشاره به حوادث ناگوار اخیر اذعان داشت : دشمن همیشه پای کار است تا از هر طریقی می تواند به کشور ما ضربه بزند که البته در حوادث اخیر با وجود تلاشی که کردند و برنامه ریزی های طولانی مدتی که برای ایجاد تفرقه داشتند،تیرشان به سنگ خورد.

فرماندار کرمان با بیان اینکه در پایان سال انتخابات مجلس شورای اسلامی را پیش رو داریم ابراز داشت : مطمئن باشید هم اکنون هم گروهی از دشمنان سرگرم برنامه ریزی جهت ایجاد خلل در برگزاری انتخابات آتی و برهم زدن جو آرام جامعه اند ولی به فضل الهی و با هوشیاری مردم از این گردنه هم عبور خواهیم کرد.

وی ادامه داد : دشمنان سال های سال است که برای براندازی این نظام نقشه می کشند لکن مردم این بصیرت و درک سیاسی را پیدا کرده اند که توطئه های آنها را تشخیص دهند و اجازه ندهند برنامه های آنها عملی شود لذا با همین پشتوانه ی مردمی موقعیت حساسِ انتخاباتِ پیشِ رو را با موفقیت پشت سر خواهیم گذاشت.


منبع : فرمانداری کرمان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲