مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
بازدید معاون اول رئیس جمهور از ستاد انتخابات شهرستان کرمان
۱۳۹۶/۰۱/۰۲

بازدید معاون اول رئیس جمهور از ستاد انتخابات شهرستان کرمان

معاون اول رئیس جمهور از ستاد انتخابات شهرستان کرمان بازدید و روند ثبت‌نام از داوطلبان شوراهای شهر و روستا را بررسی کرد.
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور صبح امروز در سومین روز از ثبت‌نام از کاندیداهای شوراهای شهر و روستا در کشور از ستاد انتخابات شهرستان کرمان در محل فرمانداری کرمان بازدید کرد.
وی با اشاره به اینکه امروز شرایط کشور شرایط بسیار حساسی است گفت : انتخابات سال 96 جزو مهم‌ترین انتخابات کشور است فضای بین‌المللی کشور در شرایط خاصی قرار گرفته و برگزاری انتخابات برای کشور اقتدارآفرین است.
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه نیازمند انجام کارهای اقتصادی در کشور هستیم افزود: نیروهای جوان بیکار زیادی در کشور وجود دارد که باید با یک تجدید قوا برای آینده کشور کاری انجام شود.
وی با اشاره به اینکه همه صاحب نظران و گروه‌های مرجع از مردم دعوت کنند تا در انتخابات کاندیدا شده و حضور حداکثری داشته باشند خاطرنشان کرد: البته تجربه نشان داده که مردم همیشه در صحنه بودند اما ما در این انتخابات نیازمند حضور مردم هستیم.
جهانگیری با بیان اینکه هر دو انتخابات پیش رو نقش تعیین کننده‌ای در فعالیت‌های اجرایی کشور دارند افزود: در انتخابات شوراها سرنوشت اداره کشور به خود مردم واگذار می‌شود و بسیار مهم است که افراد متخصص و متعهد انتخاب شوند.
وی با اشاره به تماس تلفنی صبح امروز با وزیر کشور تصریح کرد: وی از استقبال گسترده مردم برای نامزدی شوراها خبر داد و در کرمان هم بر اساس گزارش ارائه شده استقبال خوب بوده است.
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در مشهد مقدس گفت: بعد از برگزاری انتخابات ممکن است حرف و حدیث‌هایی شنیده شود اما دولت حافظ و ضامن آرای مردم است و در این موضوع به مردم اطمینان می‌دهیم.
علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان و جمعی از مسئولان استان هم در این بازدید وی را همراهی کردند.
محمدعلی توحیدی فرماندار کرمان نیز در حاشیه این بازدید اظهار داشت: ثبت‌نام از کاندیداهای شوراهای شهرهای اختیارآباد، باغین، زنگی‌آباد، ماهان، چترود، محی‌آباد، جوپار، گلباف، راین، شهداد، اندوهجرد و کاظم‌آباد در فرمانداری کرمان انجام می‌شود.
فرماندار کرمان افزود: ثبت ‌نام از کاندیداهای شهرها در فرمانداری انجام می‌شود و کاندیداهای شوراهای روستاها باید به بخشداری‌ها در هر منطقه مراجعه کنند.
 


منبع : فرمانداری کرمان
بازدید : ۳۹۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲