مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۴/۰۱

جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای شرف آباد


علی بابایی فرماندار کرمان در جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای شرف آباد که با حضور دهیار، اعضای شورای اسلامی و مسئولین ادارات شهرستان برگزار گردید، گفت: اهمیت این روستا بدلیل جمعیت قابل ملاحظه و نداشتن فاصله فیزیکی تا شهر کرمان بر کسی پوشیده نیست.
وی افزود: مردم روستا حق مطالبه گری دارند و مسئولین باید تمام تلاش خود را جهت جلب رضایت این مردم شریف انجام دهند.
فرماندار کرمان همچنین خواستار هماهنگی، همکاری و تعامل سازنده دستگاه های اجرایی و خدمات رسان با بخشداران و دهیاران در جهت ارائه خدمات بهتر برای مردم  شد.
وی اضافه کرد: با توجه به تردد بالای جاده شرف آباد، روکش آسفالت آن در اولویت بودجه ی امسال قرار گرفته است.
علی بابایی اظهار داشت: ساخت و ساز های غیرمجاز زمینه ساز حوادث غیرمترقبه، معضلات اجتماعی، فرهنگی و امنیتی می باشد که باید با نظارت سفت و سخت نهادهای متولی و همکاری نیروی انتظامی از وقوع آن پیشگیری گردد.
وی ادامه داد: قطعا ساخت و ساز و انشعابات غیرمجاز مانع خدمت رسانی به سایر مردمی که به صورت قانونی مجوزات لازم را دریافت کرده اند می شود. لذا پرونده های کمیسیون ماده 99 نیز باید با فوریت و قاطعیت بررسی گردد.
فرماندار کرمان افزود: با توجه به جمعیت بالای جوانان و نوجوانان روستا، اداره ورزش با همکاری دهیاری اقدامات لازم را برای در اختیار گذاشتنِ سالن ورزشی روستا به جوانان منطقه را انجام دهد.
وی اذعان داشت: در مدیریت مسائل باید تحلیل کل نگر داشته و از عملکرد جزیره ای پرهیز نمود. روستای شرف آباد امروز جزئی جسبیده به شهر کرمان است که مسائل آن باید همسو با طراحی شهری کرمان برنامه ریزی و اجرا گردد. لذا حل مشکلات آب، فاضلاب، برق و غیره نیز باید بر همین اساس در دستور کار قرار گیرد.
 
 
                                                                                                                                                                   روابط عمومی فرمانداری کرمان
 
 
 
 
 
 
متن اصلی و عکس  خبر  را در پورتال فرمانداری به آدرس kerman.kr.ir مشاهده فرمائید.


منبع : فرمانداری کرمان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظرات
کاربر مهمان: روستای چهارده معصوم وکوره های آجر پزی روبروی ترمینال جدید کرمان چی؟؟؟؟؟؟ چرا با وجود قدمت بیشترش از االله آباد هنوز امکانات اولیه دولتی شامل آب وبرق وگاز وآسفالت نداریم ماباید چه کیم دردمون به کی بگیم؟؟؟!!!!؟؟؟؟؟؟؟

   پاسخ : سلام. چهارده معصوم و کوره های آجرپزی روستا نیستند. درصورت گرفتن کدروستا خدمات و امکانات زیربنایی به صورت قانونی به ساکنین واگذار خواهد شد.
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲