مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۷/۰۳

ارتقاء سطح امنیت اجتماعی با اجرای گشتهای رضویون

به مناسبت هفته دفاع مقدس فرماندار و اعضای شورای تأمین شهرستان کرمان از نحوه اجرای گشت های رضویون توسط ناحیه مقاومت حضرت رسول(ص) سپاه بازدید کردند.
در حاشیه این نظارت و سرکشی فرماندار کرمان ضمن تشکر از اقدامات سپاه ، نیروی انتظامی و مجموعه قضایی و امنیتی شهرستان گفت : طرح رضویون برای ارتقاء سطح امنیت اجتماعی انجام می شود این طرح توسط سپاه پاسداران و با هماهنگی نیروی انتظامی و دستگاه قضا اجرا می شود.
بابایی خاطرنشان کرد : پایه طرح رضویون بر امنیتِ مردم محور در محلات قرار داده شده تا در کنار نیروی انتظامی در این زمینه گام بردارند.
سرهنگ سلطانی فرمانده ناحیه مقاومت حضرت رسول(ص) سپاه شهرستان کرمان هم با بیان این مطلب که این گشتها در قالب گشتهای رضویون به صورت گشتهای پیاده، موتوری و سواره انجام می شود ابراز داشت : مجموعه بسیج و سپاه تلاش دارد تا در کنار نیروهای ناجا و به عنوان مکمل و کمک این نیرو، برای امنیت محلات شهری و روستایی انجام وظیفه کند.
 وی افزود : این طرح از مدتها پیش در محلات اجرا می شد و در هفته دفاع مقدس اعضای شورای تأمین از نحوه اجرای این گشتها در محله ی سیدی بازرسی و نظارت نمودند.
سرهنگ امینایی جانشین فرمانده انتظامی شهرستان کرمان هم ابراز داشت : تفاهم نامه ای بین سپاه و نیروی انتظامی منعقد شده که بر اساس آن با هماهنگی دستگاه قضایی، گشتهای رضویون برای امنیت اجتماعی در سطح شهر راه اندازی شده است.
وی این گشت ها را کمک بسیار خوبی برای پاسگاه ها و کلانتری ها دانست و ابراز امیدواری کرد با همراهی هم، سطح امنیت اجتماعی ارتقاء یابد.
 


منبع : فرمانداری کرمان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲