مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۹/۱۶

بازدید نماینده ولی فقیه در استان از ستاد انتخابات شهرستان کرمان

در آخرین روز ثبت نام از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی ، حجه الاسلام و المسلمین علیدادی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در کرمان ، یدالله موحد رئیس کل دادگستری و احمد علیرمضانی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان از ستاد انتخابات و محل ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در فرمانداری کرمان بازدید کردند.
در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی ابراز امیدواری کرد که به ‌فضل خداوند انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری اقشار مختلف داشته باشیم .
وی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد : همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند کسانی که واقعاً توان ندارند و نمی‌توانند مسئولیت سنگینی را برعهده گیرند ثبت ‌نام نکنند و از آن طرف کسانی که واقعا احساس می‌کنند که می‌توانند این مسئولیت را به‌عهده بگیرند و وظیفه نمایندگی را خوب انجام بدهند وظیفه دارند خودشان را در معرض انتخاب قرار دهند.
 امام جمعه کرمان ادامه داد : آن‌چیزی که ما این روزها از حضور افراد دیده می شود الحمدالله حضور خوبی است و شاهد انتخابات پرشوری در آینده خواهیم بود.
وی اضاضه کرد : نقش رسانه و مطبوعات در انتخابات نقشی بسیار اساسی و جدی است و امیدوارم جامعه را به‌سمت اخلاق و رقابت صحیح ببرند.
علیدادی‌سلیمانی با تأکید بر اینکه هر کسی ظرفیت‌ها و توانایی‌های خودش را به مردم بگوید، افزود: انشاء‌الله انتخاباتی را داشته باشیم که بزرگترین نفع را برای کشور داشته باشد.
وی درباره اینکه حلقه مفقوده مجلس فعلی چیست، خاطرنشان کرد: من فکر می‌کنم باید جوان‌گرانی در مجلس بعدی جدی گرفته شود.


منبع : فرمانداری کرمان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲