مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۰۹/۱۴

معتمدین هیأت اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی مرکزحوزه انتخابیه فرعی اقلیت زرتشتیان کرمان انتخاب شدند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کرمان جلسه انتخاب معتمدین اصلی وعلی البدل هیأت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مرکز حوزه انتخابیه فرعی اقلیت زرتشتیان کرمان به ریاست علی بابایی فرماندار کرمان تشکیل و پس از رأی گیری به ترتیب آقایان و خانمها  سیروس نیک بخش ، فرشید دولت زاده ، مینا کیهانی ، سیاوش ایزدیار ، خداداد کاویانی ، آریا خسروان ، پژمان زنده نوش و سلطنت آبادی به عنوان اعضای اصلی و جهانگیر فرزانه ، مهرداد هماوند ، کوروش نورآئین ، جهانگیر فروهر و کوروش هماوند به عنوان اعضای علی البدل معتمدین هیأت اجرایی انتخاب شدند .
فرماندار کرمان با بیان اینکه وظیفه همه ما این است دست به دست هم دهیم تا با انتخابی خوب ، مسیری هموار برای رشد و شکوفایی میهن خود ایجاد نمائیم گفت : حق قانونی همه مردم است که در همه پرسی ها و انتخابات ها شرکت نمایند.
وی ادامه داد : در کشور ما قانونگذار برای اقلیت های دینی احترام ویژه ای قائل شده و برای آنها در مجلس نماینده ای در نظر گرفته است .
بابایی افزود : در کرمان یک شعبه برای تعیین نماینده زرتشتیان در نظر گرفته شده است.کرمان به عنوان حوزه فرعی اقلیت زرتشتیان قسمتی از امورات را بایستی انجام دهد از جمله برگزاری جلسه انتخاب معتمدین هیأت اجرایی آنها، و وظیفه اصلی را حوزه انتخابیه تهران و اصفهان به عنوان حوزه اصلی بر عهده دارند .
 


منبع : فرمانداری کرمان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲