مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
برگزاری جلسه کمیسیون بانون شهرستان کرمان
۱۳۹۴/۰۷/۱۴

برگزاری جلسه کمیسیون بانون شهرستان کرمان

برگزاری جلسه کمیسیون بانون شهرستان کرمان جلسه کمیسیون بانوان شهرستان کرمان در تاریخ ۹/۶/۹۴ با حضور مشاورین بانوان دستگاه های اجرایی شهرستان کرمان در سالن ولایت فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه محمد علی توحیدی فرماندار کرمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با اشاره به نقش مهم زنان در جامعه به عنوان محور اصلی خانواده بر تقویت توانمندی زنان با اولویت ورزش و تحرک بدنی تاکید نمود. در ادامه دکتر فاطمه السادات حسینی مشاور استاندار در امور بانوان و خانواده با اشاره به اینکه اصلی ترین رسالت یک زن رسالت او در مقابل خانواده می باشد ، تاکید کرد چنانچه زنان توان کاری خود را بالا ببرند می توانند جایگاه مدیریتی داشته باشند .انتخاب ها باید براساس شایسته سالاری صورت بگیرد و از نگاه جنسیتی خودداری شود. وی توجه به سلامت و نشاط بانوان را مهم برشمرده و افزود چنانچه مدیران به موضوع سلامت بانوان شاغل توجه کنند زنان  راندمان کاری بالاتری خواهند داشت و نقش مادری و همسری را نیز  به نحو شایسته تری انجام خواهند داد. همچنین دکتر طباطبایی مشاور دانشگاه علوم پزشکی کرمان مطالبی پیرامون طرح تحرک بدنی زنان ایراد نموده ، خواستار همکاری کلیه ادارات در خصوص اجرای طرح مذکور گردید.

برگزاری جلسه کمیسیون بانون شهرستان کرمان

جلسه کمیسیون بانوان شهرستان کرمان در تاریخ 9/6/94 با حضور مشاورین بانوان دستگاه های اجرایی شهرستان کرمان در سالن ولایت فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه محمد علی توحیدی فرماندار کرمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با اشاره به نقش مهم زنان در جامعه به عنوان محور اصلی خانواده بر تقویت توانمندی زنان با اولویت ورزش و تحرک بدنی تاکید نمود.

در ادامه دکتر فاطمه السادات حسینی مشاور استاندار در امور بانوان و خانواده با اشاره به اینکه اصلی ترین رسالت یک زن رسالت او در مقابل خانواده می باشد ، تاکید کرد چنانچه زنان توان کاری خود را بالا ببرند می توانند جایگاه مدیریتی داشته باشند .انتخاب ها باید براساس شایسته سالاری صورت بگیرد و از نگاه جنسیتی خودداری شود.

وی توجه به سلامت و نشاط بانوان را مهم برشمرده و افزود چنانچه مدیران به موضوع سلامت بانوان شاغل توجه کنند زنان  راندمان کاری بالاتری خواهند داشت و نقش مادری و همسری را نیز  به نحو شایسته تری انجام خواهند داد.

همچنین دکتر طباطبایی مشاور دانشگاه علوم پزشکی کرمان مطالبی پیرامون طرح تحرک بدنی زنان ایراد نموده ، خواستار همکاری کلیه ادارات در خصوص اجرای طرح مذکور گردید.منبع :
بازدید : ۲۹۷


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲