مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
طرح تحرک بدنی بانوان
۱۳۹۳/۰۴/۱۹

طرح تحرک بدنی بانوان

جلسه توجیهی طرح تحرک بدنی بانوان با حضور اعضای شورای شهر کرمان ، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ، مشاور امور بانوان فرماندار ، مشاور امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان ، مشاور امور بانوان فرماندهی انتظامی شهرستان ، نمایندگان شهرداری ، آموزش و پرورش ، پایگاه بسیج شهرک شهید ایرانمنش کرمان ، معتمدین محلی و جمعی از صاحبنظران صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۸/۴/۹۴ در محل مرکز بهداشت شهرستان کرمان برگزار گردید. در این جلسه که به همت مرکز بهداشت شهرستان و همکاری فرمانداری کرمان برگزار گردید. دکتر طباطبایی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و محقق طرح ، با بیان آمار علمی از میزان تحرک بدنی بانوان به آسیب های جسمی و روحی ناشی از کم تحرکی است اشاره کرد و افزود : متاسفانه وضعیت زنان در استان کرمان به مراتب از کل کشور حادتر است به طوری که استان کرمان در بین ۲۹ استان در این زمینه رتبه ۲۶ را دارا می باشد. وی اظهار کرد : با بررسی های بعمل آمده شهرک شهید ایرانمنش کرمان برای انجام این طرح انتخاب شد. دکتر طباطبایی خاطر نشان کرد : پس از مصاحبه و گفتگو با جمع زیادی از بانوان ساکن در این شهرک موانع مختلفی در این زمینه اعلام گردیدکه پس از دسته بندی عوامل تاثیرگذار و تبادل نظر با اعضا جلسه مقرر گردید در جلسه آینده ادارات ذیربط نظرات و پیشنهادات و راهکارهای خود را جهت رفع موانع فراروی بانوان این شهرک اعلام نمایند.

جلسه توجیهی طرح تحرک بدنی بانوان با حضور اعضای شورای شهر کرمان ، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ، مشاور امور بانوان فرماندار ، مشاور امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان ، مشاور امور بانوان فرماندهی انتظامی شهرستان ، نمایندگان شهرداری ، آموزش و پرورش ، پایگاه بسیج شهرک شهید ایرانمنش کرمان ، معتمدین محلی و جمعی از صاحبنظران صبح روز چهارشنبه مورخ 18/4/94 در محل مرکز بهداشت شهرستان کرمان برگزار گردید. در این جلسه که به همت مرکز بهداشت شهرستان و همکاری فرمانداری کرمان برگزار گردید.

دکتر طباطبایی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و محقق طرح ، با بیان آمار علمی از میزان تحرک بدنی بانوان به آسیب های جسمی و روحی ناشی از کم تحرکی است اشاره کرد و افزود : متاسفانه وضعیت زنان در استان کرمان به مراتب از کل کشور حادتر است به طوری که استان کرمان در بین 29 استان در این زمینه رتبه 26 را دارا می باشد.

وی اظهار کرد : با بررسی های بعمل آمده شهرک شهید ایرانمنش کرمان برای انجام این طرح انتخاب شد.

دکتر طباطبایی خاطر نشان کرد : پس از مصاحبه و گفتگو با جمع زیادی از بانوان ساکن در این شهرک موانع مختلفی در این زمینه اعلام گردیدکه پس از دسته بندی عوامل تاثیرگذار و تبادل نظر با اعضا جلسه مقرر گردید در جلسه آینده ادارات ذیربط نظرات و پیشنهادات و راهکارهای خود را جهت رفع موانع فراروی بانوان این شهرک اعلام نمایند.منبع :
بازدید : ۲۹۶


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲