مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۳/۰۱/۱۱

فرمانداران کرمان

فرمانداران شهرستان کرمان از سال ۱۳۵۸ تا کنون محمد علی توحیدی از ۱۳۹۳/۰۱/۰۹ تا کنون بهنام سعیدی از ۱۳۸۹/۱۰/۱۳ تا ۱۳۹۳/۰۱/۰۹ سید عبدالرضا جعفری نسب(سرپرست) از ۱۳۸۷/۰۹/۰۲ تا ۱۳۸۷/۱۲/۲۸ علی انجم شعاع از ۱۳۸۷/۱۲/۲۸ تا ۱۳۸۹/۰۱/۰۹ سید عبدالرضا جعفری نسب (سرپرست) از ۱۳۸۹/۰۱/۰۹ تا ۱۳۸۹/۱۰/۱۳ علی اسماعیلی از ۱۳۸۵/۰۳/۲۸ تا ۱۳۸۷/۰۹/۰۲ جواد کمالی از ۱۳۸۴/۰۹/۰۶ تا ۱۳۸۵/۰۳/۲۸ عباس دعاگویی ۱۳۸۳/۰۳/۱۷ تا ۱۳۸۴/۰۹/۰۶ رضا تاجیک از ۱۳۸۲/۰۹/۲۰ تا ۱۳۸۳/۰۳/۱۷ سید اکبر علوی رضوی از ۱۳۸۰/۰۱/۰۱ تا ۱۳۸۲/۰۹/۲۰ عباس کربلایی از ۱۳۷۹/۰۱/۰۱ تا ۱۳۷۹/۱۲/۲۹ علی پنجعلی زاده از ۱۳۶۶/۰۱/۰۱ تا ۱۳۷۸/۱۲/۲۹ علی غضنفری مقدم از ۱۳۶۰/۰۱/۰۱ تا ۱۳۶۵/۱۲/۲۹ یدالله علوی راد از ۱۳۵۸/۰۶/۰۱ تا ۱۳۵۹/۱۲/۲۹

 

فرمانداران شهرستان کرمان از سال 1358 تا کنون
 

علی بابایی 
از 1396/06/20 تا کنون

محمد علی توحیدی از 1393/01/09 تا 1396/06/19

بهنام سعیدی از 1389/10/13 تا 1393/01/09

سید عبدالرضا جعفری نسب(سرپرست) از 1387/09/02 تا 1387/12/28

علی انجم شعاع از 1387/12/28 تا 1389/01/09

سید عبدالرضا جعفری نسب

(سرپرست)

از 1389/01/09 تا 1389/10/13

علی اسماعیلی از 1385/03/28 تا 1387/09/02

جواد کمالی از 1384/09/06 تا 1385/03/28

عباس دعاگویی 1383/03/17 تا 1384/09/06

رضا تاجیک از 1382/09/20 تا 1383/03/17

سید اکبر علوی رضوی از 1380/01/01 تا 1382/09/20

عباس کربلایی از 1379/01/01 تا 1379/12/29

علی پنجعلی زاده از 1366/01/01 تا 1378/12/29

علی غضنفری مقدم از 1360/01/01 تا 1365/12/29

یدالله علوی راد از 1358/06/01 تا 1359/12/29


منبع : روابط عمومی


مطالب مرتبط با این موضوع :


آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲